0

ماژول فیبرنوری +SFP هواوی HUAWEI 10G

توضیحات

ماژول SFP هواوی HUAWEI 10G

ماژول فیبرنوری هواوی با پارت نامبر HUAWEI 10G-1310nm-1.4km-SM-SFP+ plus

ماژول SFP هواوی HUAWEI 10G

ماژول SFP هواوی HUAWEI 10G توانایی انتقال داده تا ده گیگ را دارا می باشد

برای خرید با سیسکوکار تماس بگیرید.

 

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطلب مطرح شود تایید نخواهد شد.  

اطلاعات فروشنده

  • فروشنده: ciscokar
  • آدرس:
  • هنوز امتیازی دریافت نکرده است.
ciscokar
ciscokar

محصولات مرتبط

اطلاعات محصول

ماژول SFP هواوی HUAWEI 10G ماژول فیبرنوری هواوی با پارت نامبر HUAWEI 10G-1310nm-1.4km-SM-SFP+ plus ماژول SFP هواوی HUAWEI 10G توانایی انتقال داده تا ده گیگ را دارا می باشد برای خرید با سیسکوکار تماس بگیرید.  

لینک کوتاه :