0

سیسکوکار | شبکه | آموزش | پروژه | مشاوره فناوری اطلاعات

آموزش سریع

با هزینه کم

مورد اعتماد

دارای نماد ساماندهی

آموزش حضوری

در تمامی دوره ها

پرداخت مطمئن

با کلیه کارت های شتاب

آخرین محصولات سایت


ماژول SFP هواوی HUAWEI 10G ماژول فیبرنوری هواوی با پارت نامبر HUAWEI 6G-850NM-120M-MM-SFP+توانایی انتقال داده تا 6 گیگ را دارد. برای خرید با سیسکوکار تماس بگیرید.

950,000 تومان 850,000 تومان
ماژول SFP هواوی HUAWEI 10G

ماژول SFP هواوی HUAWEI 10G ماژول فیبرنوری هواوی با پارت نامبر HUAWEI 10G-1310nm-1.4km-SM-SFP+ plus ماژول SFP هواوی HUAWEI 10G توانایی انتقال داده تا ده گیگ را دارا ...

1,200,000 تومان 990,000 تومان

آخرین مطالب سایت